Cennik samochodów do ślubu - Radom

Sprawdź cenę aut dla innej miejscowości

Wynajem auta AUDI Q3 S-Line 2016r
w mieście Radom i okolicy

orientacyjny koszt: 1050 - 1250

Cena dotyczy wynajmu AUDI Q3 S-Line 2016r w okolicach miejscowości: Radom, Trablice, Skaryszew, Jedlnia-Letnisko, Wielogóra, Jedlińsk, Orońsko, Ruda Wielka oraz innych w pobliżu.

Sprawdź cenę aut dla innej miejscowości Pokaż wszystkie auta

AUDI Q3 S-Line 2016r: 794-304-003audi@auta-doslubu.pl

Cennik samochodów do ślubu

Pakiet podstawowy.

Pakiet podstawowy obejmuje wynajem auta na uroczystość ślubną. W cenę usługi wliczony jest pełen przejazd, czyli:

  • Przyjazd po Pana Młodego
  • Przejazd do Panny Młodej
  • Przejazd do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego
  • Przejazd na salę weselną.

Chciałbyś mieć pamiątkowe zdjęcia z naszym autem? Nic prostszego. Możemy przyjechać pól godziny wcześniej, abyś miał wystarczająco dużo czasu, by wykonać kilka pamiątkowych fotografii, a wszystko w cenie pakietu. Możesz również ustawić fotografa gdzieś na trasie przejazdu – malownicze zdjęcia gwarantowane.

Pakiet dodatkowy

Chciałbyś mieć fotografie z naprawdę niezwykłej sesji plenerowej? Oprócz wynajmu auta na uroczystość ślubną istnieje również możliwość wypożyczenia go na plenerową sesję fotograficzną. Wasze fotografie stylizowane na lata 30, uchwycone w ciekawym plenerze wzbogaconym naszym autem… to będzie to, co zrobi wrażenie na wszystkich oglądających. Pamiętaj, w sukni ślubnej występuje się tylko raz w życiu i naprawdę warto uchwycić ten moment w jak najciekawszy sposób.

Orientacyjny koszt wynajmu na sesję plenerową wynosi 200zł plus koszt przejechanych kilometrów – 2zł/km.

Pakiet indywidualny.

Być może nie planujesz w najbliższym czasie uroczystości ślubnej, ale masz inny pomysł na uroczystość, którą chciałbyś uświetnić obecnością naszego auta? Obojętnie, czy będzie to urodzinowy prezent dla prezesa, kręcenie filmu, reklama, czy też studniówka – jesteśmy w stanie wynająć nasze auta.

Cena tego pakietu ustalana jest indywidualnie po uzgodnieniu wszystkich szczegółów: dokładnym terminie, długości trasy, czasu wypożyczenia itp.

Sprawdź cenę aut dla innej miejscowości:

Nie znaleziono wyników dla ``
Lub wybierz z poniższej listy: